25.9 C
Ohrid
четврток, јуни 24, 2021
Почетна Македонија Охрид Исчезна 30-годишна охриѓанка.

Исчезна 30-годишна охриѓанка.

Translate (Eng):[gtranslate]

Од вчера попладне ѝ нема траг на 30-годишна охриѓанка.

Како што соопштуваат од МВР, вчера во охридската полиција, Б.М.(30) од Охрид пријавил дека од дома заминала неговата сопруга Д.М.(30). Тој пријавил дека сопругата имала здравствени проблеми.

Се преземаат мекри за пронаоѓање на лицето.

РЕКЛАМА
- Реклами -