4.9 C
Ohrid
четврток, април 18, 2024
ПочетнаМакедонијаЖена тепа двегодишно дете во игротеката ''Дежа Ву'' во Скопје... (ВИДЕО)

Жена тепа двегодишно дете во игротеката ”Дежа Ву” во Скопје… (ВИДЕО)

Доцна попладнево во ресторанот Дежаву кој претпладнето објави шокантно видео од нивниот видео надзор како жена претепува мало дете а во игротеката е со уште две, се појавила мајката на децата.

Им се заблагодарила многу на персоналот на ресторанот, им кажала дека од видеото видела дека се работи за нејзините три деца.

Видно вознемирена раскажала дека сопругот и работи во странство а додека таа е на работа децата ги чувала жената која го тепа едното од трите деца.

Од Дежаву велат дека тие снимката ја пријавиле и во полиција и дека попладнево насилната дадилка била викната на информативен разговор во полиција.

либертас

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Истепан вработен во ЕВН во Сарај.

Во текот на вчерашниот ден во 15.00 часот во СВР Скопје, Д.Б.(38) од с.Кадино, општина Илинден, пријавил дека во с.Глумово, општина Сарај, при извршување...

Пендаровски: Најмалку тројца владици во Синодот на МПЦ под руско влијание, но немаме докази дека се шпиони на руската федерална служба

Во изминатите неколку години, Македонија протера 18 руски дипломати, т.н. дипломати кои беа руски шпиони. Тоа беше направено во содејство со службите од кои...

Грејната сезона во Македонија продолжува поради временските услови

АД ЕСМ ги информира потрошувачите приклучени на системот за централно греење со кој управуваат компаниите формирани од АД ЕСМ, како и подружницата „Енергетика“, дека...

Скафандерот стана дел од мене, уште го чувам – вели Костадиновска-Стојчевска

Тој скафандер стана дел од мене, го чувам и ќе ми дозволите да ви кажам од кои причини го чувам. Јас бев две години...