15.5 C
Ohrid
вторник, мај 17, 2022
Почетна Забава Си направил гробница на два ката со два кревета, телевизор и фрижидер

Си направил гробница на два ката со два кревета, телевизор и фрижидер

Translate (Eng):[gtranslate]

Дејан Милошевиќ од Србија си изградил гробница на два ката која повеќе личи на апартман бидејќи во приземјето има соба во која се наоѓаат два кревета,телевизор и фрижидер. На Дејан гробницата му е најнормална работа.Работам нон стоп и од 365 дена јас 300 дена станувам на зајдисонце и си легнувам когаќе се стемни . Многу работам и создадов па сакам да си направам гробница вели Дејан.Разговарав со свештени лица и добив поддршка од нив. Во собата во гробницата често одам да прилегнам и да си одморам ,а горе во летниковецот се дружиме со пријателите кога е задушница.