25.9 C
Ohrid
четврток, јуни 24, 2021
Почетна Македонија Скопјанец бил прободен со нож и оставен ранет на улица.

Скопјанец бил прободен со нож и оставен ранет на улица.

Translate (Eng):[gtranslate]

Вчера во 15.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека ул.„Втора македонска бригада“ во Скопје, бил пронајден В.Н.(29), кој имал убодна рана. В.Н. бил префрлен во Ургентен центар за укажување на лекарска помош. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

РЕКЛАМА
- Реклами -