25.9 C
Ohrid
четврток, јуни 24, 2021
Почетна Забава Мажот ја пратил својата сопруга да му купи бензин, но жена како...

Мажот ја пратил својата сопруга да му купи бензин, но жена како жена…

Translate (Eng):[gtranslate]

Женава најверојатно слушнала дека бензинот ќе поскапи, па решила да се снабди со поголеми количини. Лошата страна е што изгледа нема шише или туба за да го пренесе бензинот, па наместо тоа употребува ќеси. Се снашла де.

РЕКЛАМА
- Реклами -