8.9 C
Ohrid
петок, март 1, 2024
ПочетнаЗабаваВидео Ќерката на Силвија Стојановска-Јана Стојановска: Имав с**с на балкон и уживав...

Видео Ќерката на Силвија Стојановска-Јана Стојановска: Имав с**с на балкон и уживав додека ме гледаа соседите како водам љубов.

Јана Стојаноска е ќерката на Силвија Стојаноска која денес беше лишена од слобода и пратена во домашен притвор на 30 дена, за трговија со 700 килограми кокаин.

Таа во едно интервју откри интересни детали од нејзиниот живот: ситниците ја прават среќна, се плаши од разделби и доколку би ја имала власта во свои раце на еден ден, би забранила возила. Но, актерката го привлече вниманието на јавноста со искрените одговори за љубовта и сексот. Таа смета дека неверствата можат да ја стабилизираат врска, го поддржува сексот за една вечер, но откри и една своја секс авантура. На прашањето кое е најчудното место на кое имала секс, Јана одговори:

“Имаше една куќа на Водно, беше во процес на градење. Беше многу романтично затоа што немаше покрив и се гледаа ѕвездите. Имаше некои соседи кои што нѐ гледаа”, изјави Стојановска низ смеа.

 

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Скопјанец не пријавил дека е почината мајка му, па девет години ја земал инвалидската пензија !!!

Одделот за сузбивање на организиран и сериозен криминал поднесе кривична пријава против Н.Љ.(60) од Скопје поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело...

Џафери очекува автопатот Гостивар-Кичево да биде готов во 2027 година

Техничкиот премиер Талат Џафери придружуван од министерот за транспорт и врски, Благој Бочварски и директорот на ЈП за државни патишта Ејуп Рустеми, изврши увид...

Мерко доби обвинение за набавка на возило вредно 67.000 евра – обвинителството откри детали

Основното јавно обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција, поднесе обвинение против градоначалникот на Струга, Рамиз Мерко во врска со набавката на луксузниот...

Врз буре со кисела зелка пронајдена е Шер за која се нудеа 2.500 евра: Птицата поминала вистинско патешествие!

Пронајден е папагалот Шер, кој пред пет дена се изгуби во Скопје, а чии сопственици нудеа награда од 2.500 евра за пронаоѓачот. Како што...