Видео Ќерката на Силвија Стојановска-Јана Стојановска: Имав с**с на балкон и уживав додека ме гледаа соседите како водам љубов.

Јана Стојаноска е ќерката на Силвија Стојаноска која денес беше лишена од слобода и пратена во домашен притвор на 30 дена, за трговија со 700 килограми кокаин.

Таа во едно интервју откри интересни детали од нејзиниот живот: ситниците ја прават среќна, се плаши од разделби и доколку би ја имала власта во свои раце на еден ден, би забранила возила. Но, актерката го привлече вниманието на јавноста со искрените одговори за љубовта и сексот. Таа смета дека неверствата можат да ја стабилизираат врска, го поддржува сексот за една вечер, но откри и една своја секс авантура. На прашањето кое е најчудното место на кое имала секс, Јана одговори:

“Имаше една куќа на Водно, беше во процес на градење. Беше многу романтично затоа што немаше покрив и се гледаа ѕвездите. Имаше некои соседи кои што нѐ гледаа”, изјави Стојановска низ смеа.

 

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here