8.9 C
Ohrid
петок, март 1, 2024
ПочетнаСветВидео: Продавачка нокаутира комунална полицајка во Белград

Видео: Продавачка нокаутира комунална полицајка во Белград

Комунална полицајка доби тупаница во лицето од една продавачка на пазар во Белград.

На социјалните мрежи се појави интересно видео од српскиот главен град во кое може да се види како една жена за која се наведува дека е улична продавачка, удира со тупаница комунална полицајка.

Најпрво продавачката и полицајката се расправаат околу куферот на продавачката за на крајот вербалната расправија да прерасне во физичка пресметка, по која полицајката завршува нокаутирана на земја.

Инцидентот се случил на пазарот Видиковац во Белград во присуство на многу граѓани.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Џафери очекува автопатот Гостивар-Кичево да биде готов во 2027 година

Техничкиот премиер Талат Џафери придружуван од министерот за транспорт и врски, Благој Бочварски и директорот на ЈП за државни патишта Ејуп Рустеми, изврши увид...

Мерко доби обвинение за набавка на возило вредно 67.000 евра – обвинителството откри детали

Основното јавно обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција, поднесе обвинение против градоначалникот на Струга, Рамиз Мерко во врска со набавката на луксузниот...

Врз буре со кисела зелка пронајдена е Шер за која се нудеа 2.500 евра: Птицата поминала вистинско патешествие!

Пронајден е папагалот Шер, кој пред пет дена се изгуби во Скопје, а чии сопственици нудеа награда од 2.500 евра за пронаоѓачот. Како што...

Расчистено убиството во Прилеп, приведени две лица, поднесена кривична пријава

Расчистено убиството во Прилеп, приведени две лица, поднесена кривична пријава Денеска (01.03.2024) во 04.00 часот во с. Сенокос, општина Долнени, полициски службеници од ОВР Прилеп...