7.9 C
Ohrid
сабота, септември 25, 2021
Почетна Македонија Членовите во групата ''Јавна Соба'' му порачаа на администраторот: Моли се цимерите...

Членовите во групата ”Јавна Соба” му порачаа на администраторот: Моли се цимерите во келија да немаат ќерки…

Translate (Eng):[gtranslate]

„Јавна Соба“ уште не е отстранета од „Телеграм“. Но, името на групата сега е сменето во „Хм…“. Иако бројот на членовите е намален, сепак активностите не стивнуваат. Телефонски броеви од жени, девојчиња, фотографии, порнографски видео материјал и контакти за проституција, се единствените содржини што се споделуваат едно по друго меѓу 3.900 членови. Активноста е најголема навечер…

Членовите на групата се уште споделуваат слики и видеа од малолетни и возрасни особи, па со потсмев му поскааа на админстраторот тие што ќе му бидат цимери во ќелија да се моли да немаат ќерки……

 

РЕКЛАМА
- Реклами -