8.9 C
Ohrid
петок, март 1, 2024
ПочетнаМакедонијаЧленовите во групата ''Јавна Соба'' му порачаа на администраторот: Моли се цимерите...

Членовите во групата ”Јавна Соба” му порачаа на администраторот: Моли се цимерите во келија да немаат ќерки…

„Јавна Соба“ уште не е отстранета од „Телеграм“. Но, името на групата сега е сменето во „Хм…“. Иако бројот на членовите е намален, сепак активностите не стивнуваат. Телефонски броеви од жени, девојчиња, фотографии, порнографски видео материјал и контакти за проституција, се единствените содржини што се споделуваат едно по друго меѓу 3.900 членови. Активноста е најголема навечер…

Членовите на групата се уште споделуваат слики и видеа од малолетни и возрасни особи, па со потсмев му поскааа на админстраторот тие што ќе му бидат цимери во ќелија да се моли да немаат ќерки……

 

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Џафери очекува автопатот Гостивар-Кичево да биде готов во 2027 година

Техничкиот премиер Талат Џафери придружуван од министерот за транспорт и врски, Благој Бочварски и директорот на ЈП за државни патишта Ејуп Рустеми, изврши увид...

Мерко доби обвинение за набавка на возило вредно 67.000 евра – обвинителството откри детали

Основното јавно обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција, поднесе обвинение против градоначалникот на Струга, Рамиз Мерко во врска со набавката на луксузниот...

Врз буре со кисела зелка пронајдена е Шер за која се нудеа 2.500 евра: Птицата поминала вистинско патешествие!

Пронајден е папагалот Шер, кој пред пет дена се изгуби во Скопје, а чии сопственици нудеа награда од 2.500 евра за пронаоѓачот. Како што...

Расчистено убиството во Прилеп, приведени две лица, поднесена кривична пријава

Расчистено убиството во Прилеп, приведени две лица, поднесена кривична пријава Денеска (01.03.2024) во 04.00 часот во с. Сенокос, општина Долнени, полициски службеници од ОВР Прилеп...