22.8 C
Ohrid
среда, јули 28, 2021
Почетна Македонија Охриѓанка останала тpyдна од деверот, додека сопругот е во странство

Охриѓанка останала тpyдна од деверот, додека сопругот е во странство

Translate (Eng):[gtranslate]

Од многу гледање шпански и турски серии, еве до кај дојдовме.

 

Девојка од Охрид до админот на една група:   “-Ве замолувам анонимно да пишете. Мажот ми е странство ете веќе 2 години а јас седам со неговите тука и со малиот. Убаво се понашаат сите дома не велам не и ги поштувам и малиот ми го пораснаа. Со едното деверче од секогаш сме биле блиски и пред да се земам со мажот убаво се дружевме.

РЕКЛАМА

Откако замина после година станавме уште поблиски и срам ми е да кажам ама се сакаме. Е сега проблемот е што јас сум два месеци трудна и не знам што да правам не знае ни тој. На кој да кажам од кој совет да барам па мо текна вака да прашам анонимно.

Што да правам? Да му кажам на мажот дека е негово, не е дојден како да е негово, да му кажам на деверчето може ќе ме земе ама не сакам да се караат браќата. Совет?”

Дај помогнете на девојкава од Охрид не сака да се караат браќата.

thenewzupdate.com

- Реклами -