25.3 C
Ohrid
вторник, јули 27, 2021
Почетна Забава Урнебесна пародија: Цветан Трипуновски го гледал видеото со Бајрам, па реши и...

Урнебесна пародија: Цветан Трипуновски го гледал видеото со Бајрам, па реши и тој да проба во трета

Translate (Eng):[gtranslate]

Дополнителниот заменик-министер за земјоделство, шумарство и водостопанство, Цветан Трипуновски не изненади со тоа што научил да вози трактор гледајќи го видеото со Бајрам.

текстот е измислен со цел да ве насмее….

РЕКЛАМА
- Реклами -