18.8 C
Ohrid
понеделник, јуни 21, 2021
Почетна Македонија Охрид Доел ''Две Солзи'' од Охрид не советува како да се заштитиме кога...

Доел ”Две Солзи” од Охрид не советува како да се заштитиме кога ќе одиме на задушници и погреби од вирусот Кодвид-19

Translate (Eng):[gtranslate]

РЕКЛАМА
- Реклами -