4.5 C
Ohrid
вторник, април 20, 2021
Почетна Забава И работата од дома си има свој ризик: Жено, да не знаеш...

И работата од дома си има свој ризик: Жено, да не знаеш каде ми се панталоните?

Translate (Eng):[gtranslate]

Жената се нашминкала средила фризура, се облекла убаво, затоа што има деловен состанок преку интернет, а мажот си има свои проблеми.

РЕКЛАМА
- Реклами -