11.9 C
Ohrid
среда, април 17, 2024
ПочетнаЗабаваНа битолската пејачка Марија Луиса и се дупнаа градите !!!

На битолската пејачка Марија Луиса и се дупнаа градите !!!

Македонската фолк пејачка Марија Тодоровска, која во светот на естрадата е позната под уметничкото име Марија Луиса, на пошироката јавност не и стана позната по своите хитови, туку по нешто сосема друго, а се разбира тоа е нејзиниот атрактивен секси изглед, и нејзините разголени фотографии.. за кои тврди дека ги прикачува свесно на социјалните мрежи за што повеќе мажи да имаат повеќе мотив и желба за секс со нивните партнерки, нормално откако ќе ја погледнат разголена Луиса.

Луиса за Шило Магазин неодамна откри дека следно нешто што ќе направи е дека ќе си го зголеми задникот но за жал не го направи тоа, па денес се одлучи да стави пирс над нејзините бујни силиконски гради…..

Па под нејзините фотографии кажа дека сега е поубава и некогаш и убаво е да се трпи болка за убавина…..
А нормално тука беа и твитерџиите кои со нивниот хумор кажаа дека се дупнале силиконските гради од пејачката Марија Луиса.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Изјава на Советот за верски прашања на Нов Јужен Велс и на верски водачи

Изјава за медиуми Вторник, 16 април 2024 Местата за богослужба се места за мир и молитва. Луѓето кои се собираат таму не треба никогаш да се...

Владата заклучи: 24 април (среда) и 8 мај да бидат неработни денови за сите граѓани

На 16. седница, Владата заклучи 24 април 2024 година (среда) и 8 мај 2024 година (среда) да бидат неработни денови за сите граѓани на...

Да бидеме хумани! Апел за помош на Сашо Лазаровски кој по вторпат се бори со рак

Сашо Лазаровски има потреба од нашата помош. Битолчанецот, кој еднаш го победи ракот на белите дробови, сега повторно води тешка борба со оваа опака...

Таравари: Ќе гo забраниме коцкањето и брзите кредити, идната Влада ќе ги покрива долговите на граѓаните од брзи кредити“, рече Таравари

Претседателскиот кандидат Арбен Таравари денеска оствари важна посета на градот Струга, каде се разговараше за различни прашања во заедницата, почнувајќи од здравствените работници до...