13 C
Ohrid
понеделник, септември 28, 2020
Почетна Свет Видео кое буди емоции: Соседите и аплаудираат на медицинска сестра додека оди...

Видео кое буди емоции: Соседите и аплаудираат на медицинска сестра додека оди на работа !!

Translate (Eng):[gtranslate]

Девојка, која работи како медицинска сестра, беше трогната до солзи откако соседите од цела улица заедно ѝ аплаудираа кога таа излегуваше од дома за да оди на работа и да се бори со коронавирусот.

РЕКЛАМА
- Реклами -