12 C
Ohrid
сабота, март 6, 2021
Почетна Македонија Фото Снегот ги изненади- Падна покривот на монтажната болница на АРМ

Фото Снегот ги изненади- Падна покривот на монтажната болница на АРМ

Translate (Eng):[gtranslate]

“Снегот ги изненади надлежните” – веќе чуена фраза, ама барем да го тргневте од полскава болница, паднат и е кровот, луѓе не можат да шетаат внатре…

 

РЕКЛАМА

 

- Реклами -