29.9 C
Ohrid
четврток, јуни 24, 2021
Почетна Македонија Охрид После извршената целосна дезинфекција сенвичарата ''Вили'' во Охрид стартува со работа.

После извршената целосна дезинфекција сенвичарата ”Вили” во Охрид стартува со работа.

Translate (Eng):[gtranslate]

Брендот Вили ги извествува сите љубители на вкусната скара, дека сенвичара Вили во Охрид е целосно дезинфецирана, и спремна да ги услужи своите редовни муштерии. Исто така соопшува дека со нарачка над три хамбургери, следува бесплатна достава.

Ве известуваме дека Лесковачка скара ВИЛИ ке започне со работа понеделник 06.04.2020 на принцип шалтерски систем со работно време од 12:00 до 20:00
ке вршиме и достава од 14:00 до 19:00 (со нарачка мин. 3 хамбургери )Фотографија на Dzole Saveski.

РЕКЛАМА
- Реклами -