25.3 C
Ohrid
вторник, јули 27, 2021
Почетна Македонија Чувај ја, оооо Голем Водачу нашата мајка Северна Кор… Македонија де!

Чувај ја, оооо Голем Водачу нашата мајка Северна Кор… Македонија де!

Translate (Eng):[gtranslate]

Сите ќе умрете!
Само нашиот Голем Водач е вечен.
Тој, па ти Господе.
Чувај ја, оооо Голем Водачу нашата мајка Северна Кор… Македонија де!, напиша на Фејсбук Сашо Тасевски, актер и поранешен директор на Драмскиот театар .

РЕКЛАМА
- Реклами -