2.7 C
Ohrid
четврток, април 15, 2021
Почетна Македонија Дедото од Велес кој се жали дека не добивал храна бил голем...

Дедото од Велес кој се жали дека не добивал храна бил голем ”Домаќин”

Translate (Eng):[gtranslate]

Твитерџиите објавија:

 

РЕКЛАМА

Ова следеше откако медиумите објавија дека дедото се жали не добива храна од центерот за социјални грижи:

- Реклами -