5 C
Ohrid
четврток, април 15, 2021
Почетна Македонија Нов бисер на Заев: Граѓаните Муслимани со Исламска вероисповед (Видео)

Нов бисер на Заев: Граѓаните Муслимани со Исламска вероисповед (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Лидерот на СДСМ и поранешен премиер Зоран Заев додаде нов „бисер“ на долгата низа
гафови при јавни обраќања, овојпат спомнувајќи „граѓани муслимани со исламска
вероисповед“ по лидерската средба кај претседателот.

РЕКЛАМА
- Реклами -