4 C
Ohrid
петок, февруари 26, 2021
Почетна Забава Видео- Привлечна Русинка ги дочекува куририте за испорака на храна топлес (18+)

Видео- Привлечна Русинка ги дочекува куририте за испорака на храна топлес (18+)

Translate (Eng):[gtranslate]

На снимката што ја доби ознаката 18+ полуголата Марија за време на двомесечната изолација пречекува голем број курири и ги снима нивните реакции со скриена камера. Многумина сметаа дека тоа е за осудување. Што мислите вие?

Марија Рејн, глумица која живее во Санкт Петербург, неодамна изведе провокативен „перформанс“. За време на двомесечната изолација поради епидемијата од КОВИД-19, оваа млада жена реши да нарачува храна онлајн, а куририте што ја носат храната да ги пречекува само во долна облека.

„Минав речиси два месеци во самоизолација и ниту еднаш го немам напуштено станот. Секој ден нарачував храна и куририте ги пречекував топлес. Тоа беше мојата ‘естетска благодарност’ за оние што работат опасна работа за време на пандемија“, пишува глумицата како увод во видеоснимката објавена на Јутјуб.

РЕКЛАМА

Извор Russiabeyond

- Реклами -