16.9 C
Ohrid
сабота, јуни 19, 2021
Почетна Свет Женските лудуваат по овој протестант: Момче со маска, но без маица, ги...

Женските лудуваат по овој протестант: Момче со маска, но без маица, ги освои женските срца во Белград.

Translate (Eng):[gtranslate]

Момчето со маска, но без маица, ги натерало срцата на балканските дами да отчукуваат побрзо.

Момчето без маица кое што било снимено на протестите во Белград, ги освоило срцата на балканските дами. Фотографијата од извајаното момче со маска, од вторникот навечер се споделува на социјалните мрежи, а жените воздивнуваат по ”Аполон”, кој што се појавил таму.

Згодното момче по кое што воздивнуваат девојките се вика Немања, тој е фитнес тренер, а на социјалните мрежи го следат над 17.000 луѓе.

РЕКЛАМА

- Реклами -