12.9 C
Ohrid
среда, септември 22, 2021
Почетна Македонија Охрид Во Охрид се појавил само ЕДЕН човек на протестот против покачувањето на...

Во Охрид се појавил само ЕДЕН човек на протестот против покачувањето на струјата !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Додека цела Македонија протестира и е против покачувањето на струјата, во Охрид работите се одвиваат така лагано… лабаво… просто кажано на никој не му е гајле за ништо !!!! Но не е се така црно, нашиот познат Јутјубер Wik Kakarotski реши да им се спротистави на сите, па така додека сите спијат и чекаат партиско вработување тој протестираше сам.

РЕКЛАМА
- Реклами -