18.9 C
Ohrid
недела, јуни 13, 2021
Почетна Македонија Тик Ток будалијата продолжува: Се качил на крстот на Водно и со...

Тик Ток будалијата продолжува: Се качил на крстот на Водно и со рацете покажува двоглав Орел.

Translate (Eng):[gtranslate]

Дефинитивно социјалната мрежа Тик Ток од ден за ден станува се по контроверзна, малолетни девојчиња употребуваат пцовки, ставање флешеви на возилата да наликуваат на полициски, провокации на верска и етничка националност, заканувачки коментари, полуголи девојки и мажи, а родителите мува не ги лази што прават нивните деца со телефоните во рака..

Во продолжение ви прикажуваме видео, во кое непозната личност или потoчно кажано профил под име @selimsaiti, се качува на крстот на Водно и со рацете покажува двоглав орел, но тоа не е се, оваа истата особа прикачува и видеа како со 200 км на час вози низ скопските улици со нозете извадени преку прозор. Нема да критикуваме ние за да не бидеме погрешно сватени, коментарите и мислењата ќе ги оставиме на пошироката јавност и на институциите !!!!

@selimsaiti

##foryou ##foryoupage ##skopje ##skopjemacedonia ##kmh ##mercedes ##pasat ##Audi ##bmw 🔥🔥🤫

♬ Mentaliteti Jem (feat. Dmk & Rameka) – Unikkatil

РЕКЛАМА


- Реклами -