17.9 C
Ohrid
недела, мај 19, 2024
ПочетнаМакедонијаТик Ток будалијата продолжува: Се качил на крстот на Водно и со...

Тик Ток будалијата продолжува: Се качил на крстот на Водно и со рацете покажува двоглав Орел.

Дефинитивно социјалната мрежа Тик Ток од ден за ден станува се по контроверзна, малолетни девојчиња употребуваат пцовки, ставање флешеви на возилата да наликуваат на полициски, провокации на верска и етничка националност, заканувачки коментари, полуголи девојки и мажи, а родителите мува не ги лази што прават нивните деца со телефоните во рака..

Во продолжение ви прикажуваме видео, во кое непозната личност или потoчно кажано профил под име @selimsaiti, се качува на крстот на Водно и со рацете покажува двоглав орел, но тоа не е се, оваа истата особа прикачува и видеа како со 200 км на час вози низ скопските улици со нозете извадени преку прозор. Нема да критикуваме ние за да не бидеме погрешно сватени, коментарите и мислењата ќе ги оставиме на пошироката јавност и на институциите !!!!

@selimsaiti

##foryou ##foryoupage ##skopje ##skopjemacedonia ##kmh ##mercedes ##pasat ##Audi ##bmw 🔥🔥🤫

♬ Mentaliteti Jem (feat. Dmk & Rameka) – Unikkatil


spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Во завршна фаза градежните активности за партерно уредување на дворот во Охридската Гимназија

Градежните активности за партерно уредување на дворот на гимназијата „Св. Климент Охридски“ кои се одвиваат во овој момeнт се во завршна фаза. Треба да...

Сиљановска Давкова назначи нов генерален секретар, познатиот новинар ќе биде негов заменик

Претседателката Гордана Сиљановска Давкова ги има првите кадровски решенија за во Вила Водно. Досегашниот генерален секретар Миле Бошњаковски и неговите заменици Билјана Радева и...

Деветмесечно бебе почина во Општата болница во Охрид.

Деветмесечно бебе почина во Општата болница во Охрид. Портпаролот на СВР Охрид, Стефан Димоски вели дека случајот е пријавен во полиција вчера во 08:10 часот. -...

Незаконски се гради нов стадион во Тетово, имотот е на државата, а не на општината

Одлуката која што ја донел Советот на Општина Тетово во септември минатата година, со која тетовскиот градски стадион го доделил на трајно користење на...