22.5 C
Ohrid
сабота, јули 31, 2021
Почетна Македонија Кога ќе те фати пусти зорт не прашува каде и кога !!!!

Кога ќе те фати пусти зорт не прашува каде и кога !!!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Јавните тоалети во Македонија се луксуз и затоа можеби ги нема, па затоа оваа Кумановка го најде најбрзиот и најлесниот начин да си ја олесни душиката на тротор и тоа на сред бел ден !!!!

ФОТО:Нема достапен опис

РЕКЛАМА
- Реклами -