10.6 C
Ohrid
четврток, октомври 22, 2020
Почетна Македонија Претседателот Пендаровски им честита победа на фудбалерите без да го спомне името...

Претседателот Пендаровски им честита победа на фудбалерите без да го спомне името Македонија?!

Translate (Eng):[gtranslate]

Понижувачки е за целиот народ и нација што “претседателот” не сака да го напише името на својата државата дури и на својот личен фејсбук профил.

РЕКЛАМА
- Реклами -