Претседателот Пендаровски им честита победа на фудбалерите без да го спомне името Македонија?!

Понижувачки е за целиот народ и нација што “претседателот” не сака да го напише името на својата државата дури и на својот личен фејсбук профил.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here