20.2 C
Ohrid
понеделник, јуни 17, 2024
ПочетнаЗабаваВидео-За време на онлајн настава , во собата прошетала неговата мајка –...

Видео-За време на онлајн настава , во собата прошетала неговата мајка – целосно гола…

Момчето Тајвион, засекогаш ќе жали поради тоа што неговото училиште одлучило некои од предметите кои што ги учи да ги слуша онлајн.

Момчето, додека ја слушало наставата во својата соба и имало вклучено камера, во просторијата одненадеш прошетала неговата мајка – и тоа целосно гола.

Во видеото кое што трае 14 секунди, а кое што многу брзо се проширило на интернет, може да се види како момчето покажува со раката зад себе, а потоа во кадар се појавува неговата мајка која што бара нешто.

 

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Градоначалникот Пецаков оствари средба со американската амбасадрока Н.Е. Анџела Агелер

Денес во просториите на Општина Охрид, градоначалникот Кирил Пецаков оствари срдечна средба со американската амбасадрока Н.Е. Анџела Агелер која беше придружувана од тим на...

Медицинска сестра од ОНКОЛОГИЈА осудена на 2 години затвор !!!

🔴 ⚖️ Медицинската сестра од Клиниката за онкологија Амела Османовиќ е осудена на казна затвор од две години, затоа што од Клиниката во три...

Познатиот македонски актер станува министер

Познатиот актер Зоран Љутков ќе биде нов министер за култура и туризам. Ова вчера го соопшти лидерот на ВМРО-ДПМНЕ и мандатар за состав на...

Д-р Даниел Кировски пристигна на пуст остров среде океанот, на Филипини, како дел од екипата која два месеци ќе го снима едно од најскапите...

Нашиот валандовчанец Д-р Даниел Кировски пристигна на пуст остров среде океанот, на Филипини, како дел од екипата која два месеци ќе го снима едно...