30.9 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Забава Видео-За време на онлајн настава , во собата прошетала неговата мајка –...

Видео-За време на онлајн настава , во собата прошетала неговата мајка – целосно гола…

Translate (Eng):[gtranslate]

Момчето Тајвион, засекогаш ќе жали поради тоа што неговото училиште одлучило некои од предметите кои што ги учи да ги слуша онлајн.

Момчето, додека ја слушало наставата во својата соба и имало вклучено камера, во просторијата одненадеш прошетала неговата мајка – и тоа целосно гола.

Во видеото кое што трае 14 секунди, а кое што многу брзо се проширило на интернет, може да се види како момчето покажува со раката зад себе, а потоа во кадар се појавува неговата мајка која што бара нешто.

РЕКЛАМА

 

- Реклами -