13.9 C
Ohrid
среда, мај 22, 2024
ПочетнаЗабаваАгнеса Ордановска призна дека Роберт ја изневерил неколку пати, па затоа одлучила...

Агнеса Ордановска призна дека Роберт ја изневерил неколку пати, па затоа одлучила да се разведе….

Во последниот подкаст на јутјуберот Стефан гостуваше познатата скопјанка Агнеса Ордановска. Таа на македонската јавност и стана позната по разводот од нејзиниот поранешен сопруг Роберт Ордановски.

Нивниот развод беше буквално како шпанска сапуница, бидејќи и таа и сопругот јавно пишуваа и се препукуваа на социјалните мрежи за тоа…

Токму во нејзиното гостување , Агнеса доби прашање дали некогаш била изневерена, а нејзиниот одговор беше:

„Па, што мислиш, зошто се разведов?“ – ваквиот одговор ги изненади Стефан и Зоки Фаци, кој е исто така дел од овој подкаст.

Погледнете го делот кога Агнеса признава дека била изневерена: ВИДЕО ТУКА

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

„Не сум бил во бегство и не смеам да зборувам за истрагата“, вели Палевски !!

Денеска во Основниот кривичен суд, пред судија на претходна постапка беше спроведен Љупчо Палевски Палчо, првоосомничен за убиство на Вања Ѓорчевска и Панче Жежоски. Палевски...

Палевски спроведен пред судија на претходна постапка

Љупчо Палевски Палчо попладнево е однесен пред судија на претходна постапка. Палевски е осомничен дека за убиствата на Вања Ѓорчевска и Панче Жежовски. Тој е...

ДНК снимија песна во чест на починатите пријатели Мирко и Марјан

Популарното дуо ДНК ја промовираше новата песна ,,Животе брате” која е создадена во чест на нивните пријатели Мирко Петровски и Марјан Михајловски Маци, кои...

Тело на маж извлечено од Вардар кај Камени мост – засега не е познат неговиот идентитет

Според изјавите на очевидците, телото на мажот било извлечено од страна на полицијата, во строгиот центарот на градот – помеѓу Камениот мост и мостот...