20.9 C
Ohrid
сабота, јуни 19, 2021
Почетна Македонија Девојче од Македонија среќна бидејќи собрала 2.000 лајкови, па се фрла во...

Девојче од Македонија среќна бидејќи собрала 2.000 лајкови, па се фрла во контијнер.

Translate (Eng):[gtranslate]

Нема да пишуваме текст за ова видео бидејќи тоа си говори само по себе. Но искрено не ни е јасно како издржале Турците цели 500 години со ваков народ.

 

РЕКЛАМА

- Реклами -