22.9 C
Ohrid
среда, јуни 23, 2021
Почетна Македонија Зоран Заев јавно да одговори кој ги убил Страшо Пинџур, Мирче...

Зоран Заев јавно да одговори кој ги убил Страшо Пинџур, Мирче Ацев, Кузман Јосифовски – Питу, Христијан Тодоровски – Карпош И.Т.Н.

Translate (Eng):[gtranslate]

РЕКЛАМА
- Реклами -