3.9 C
Ohrid
четврток, октомври 21, 2021
Почетна Македонија Апасиев до Костадинов: Tи со купена диплома на Фон ќе си останеш...

Апасиев до Костадинов: Tи со купена диплома на Фон ќе си останеш шуплив, да беше празен ќе те наполневме.. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

КОНТРАРЕПЛИКА НА АПАСИЕВ КОН ПОРТПАРОЛОТ НА СДСМ КОСТАДИН КОСТАДИНОВ
„Коки син мајкин, купена диплома од ФОН те прави само „шуплива политичка логика“. Значи, што е трагичното во шупливото – да бевте празни, ќе ве наполневме, ама пошто сте шупливи, можете само да паднете!“

РЕКЛАМА