23.1 C
Ohrid
петок, јули 30, 2021
Почетна Македонија Ексклузивно видео: Дрвокрадци пустошат низ Струмица- Шумската полиција ја нема никаде...

Ексклузивно видео: Дрвокрадци пустошат низ Струмица- Шумската полиција ја нема никаде…

Translate (Eng):[gtranslate]

Дрвокрадците ги соголеа шумите во струмичко реагираат Струмичани. Како што кажуваат и сами со моторни пили и секири дрвокрадците од ден за ден се зголемуваат а шумската полиција ја нема никаде…
Во продолжение ви го прикажуваме видеото кое е прикачено на социјалната мрежа Твитер.

РЕКЛАМА
- Реклами -