23.1 C
Ohrid
петок, јули 30, 2021
Почетна Македонија Зимска служба Тетово: Тетовчани знаат како треба за да не се пресолат...

Зимска служба Тетово: Тетовчани знаат како треба за да не се пресолат улиците…

Translate (Eng):[gtranslate]

Тетовчани знаат како треба за да не се пресолат улиците, па затоа се фрла со рака, исто како да правите ручек дома… 🙂

РЕКЛАМА
- Реклами -