13.9 C
Ohrid
сабота, декември 2, 2023
ПочетнаМакедонијаБлагица Павловска ни откри дека зборува со Господ, и ве советува: Помалку...

Благица Павловска ни откри дека зборува со Господ, и ве советува: Помалку с*кс за да се намали пандемијата. (Видео)

Ние музичарите треба да работиме и за време на оваа пандемија, а единствен начин да се спречи ширењето на вирусот е што помалку се*с. Благица исто така ни откри дега цело време зборувала со Господ и исто така дека е љубител е на домашните милиничиња…

Во продолжение погледнете го видеото..

spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Полицијата заплени автомобил, со вештачење и ДНК анализа ќе се проверува дали во него била Вања

Врз еден автомобил кој полицијата го заплени доцна синоќа се врши форензичка анализа. Целта е да се утврди дали е поврзан на било каков...

Исчезна 13 годишно девојче од Кочани. Пратила порака дека заминува во странство

Исчезна 13 годишно девојче од Кочани. Пратила порака дека заминува во странствоЗ.Н. (32) од Кочани пријавила исчезнување на нејзината 13 годишна ќерка. Според пријавеното,...

Приведени пет лица поврзани со исчезнувањето на 14-годишната Вања

Пет лица се приведени доцна синоќа поврзани со случајот на исчезнувањето на 14 годишната Вања Ѓорчевска, истрагата има напредок но во интерес на истрагата...

Македонија ќе произведува дронови и малокалибарска муниција, ќе има една од најголемите, ако не и најголема фабрика за производство на муниција во југоисточна Европа

Македонија започнува со сериско производство на дронови, Инфомакс ексклузивно го дознава името на првиот македонски дрон!Македонија ќе произведува дронови и малокалибарска муниција, ќе има...