26.9 C
Ohrid
понеделник, јули 26, 2021
Почетна Македонија Благица Павловска ни откри дека зборува со Господ, и ве советува: Помалку...

Благица Павловска ни откри дека зборува со Господ, и ве советува: Помалку с*кс за да се намали пандемијата. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Ние музичарите треба да работиме и за време на оваа пандемија, а единствен начин да се спречи ширењето на вирусот е што помалку се*с. Благица исто така ни откри дега цело време зборувала со Господ и исто така дека е љубител е на домашните милиничиња…

Во продолжение погледнете го видеото..

РЕКЛАМА
- Реклами -