28.9 C
Ohrid
понеделник, јуни 21, 2021
Почетна Забава Честиташе со "Браво" - па следеше од лавина на урнебесни коментари

Честиташе со “Браво” – па следеше од лавина на урнебесни коментари

Translate (Eng):[gtranslate]

Министерката за одбрана по вчерашната победа на фудбалската репрезентација на Македонија напиша само Браво . После тоа следеше лавина од коментари а некои од нив беа урнебесни„Не знае кој ги даде головите“, прашања за која земја таа навивала бидејќи повторно избегна да пише Македонија, се само дел од коментарите кои осамнаа на статусот на Министерката за одбрана по вчерашната победа на фудбалската репрезентација на Македонија.

РЕКЛАМА

 

- Реклами -