23.6 C
Ohrid
понеделник, јули 26, 2021
Почетна Македонија Апасиев до Талат го кршиш Деловникот, а тој враќа: „Тргни се од...

Апасиев до Талат го кршиш Деловникот, а тој враќа: „Тргни се од тука“ (Видео во живо)

Translate (Eng):[gtranslate]

Апасиев му укажува на Талат дека го крши Деловникот и стои пред него, а тој враќа: „Тргни се од тука“

РЕКЛАМА
- Реклами -