17.4 C
Ohrid
понеделник, септември 20, 2021
Почетна Македонија Пратеници позитивни на вирусот ќе се појават во Собрание, Апасиев им се...

Пратеници позитивни на вирусот ќе се појават во Собрание, Апасиев им се закани дека сите до еден ќе јадат тужби !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Ако власта се дрзне да донесе заразени пратеници од карантин на пленарна седница, ќе попие кривична пријава за БИОЛОШКИ ТЕРОРИЗАМ и некој ќе си го крка, фино-лепо, по падот на Режимоt, напиша на својот Фб профил пратеникот Димитар Апасиев.

РЕКЛАМА
- Реклами -