13.9 C
Ohrid
четврток, септември 23, 2021
Почетна Македонија Господе ислушај ја нашата молитва да оздрави една мајка на 4 деца

Господе ислушај ја нашата молитва да оздрави една мајка на 4 деца

Translate (Eng):[gtranslate]

Заради не доволен интерес од додсегашната акција  да се помогне на  Емел  Гаши мајка на четири мали дечиња чичко Хасан Селмановски од Охрид изјави дека тој и неговото семејство ќе  ги покријат тршоците за болничко лекување до незиното целосно лекување во Германија.

Емел Мемедова до денешен ден нема примано нуту еден денар од граѓани на Македонија Штом почнавме да разликуваме ЕМЕЛ ОД ТРПАНА И СТОЈАНКА

Завршивме работа!

СЕГА ЈАС СУМ НА СТАРТ

РЕКЛАМА

КАДЕ ШТО ПЛУЈАМ НЕ ЛИЖАМ! Напиша чичко Хасан на својот профил

- Реклами -