19.6 C
Ohrid
вторник, јуни 22, 2021
Почетна Забава Секој не сака зафрканции: Јутјуберот Ритко од Битола нокаутиран на сред улица....

Секој не сака зафрканции: Јутјуберот Ритко од Битола нокаутиран на сред улица. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Популарниот јутјубер, Ритко Мемедов, направи видео пренк прашуваќи ги случајните минувачи каде е плажата во Битола, но секој не сака зафрканции…

Погледнете каков одговор му дава овој Битолчанец на јутјуберот Ритко:

 

РЕКЛАМА

Доколку некој сака да го погледне целото видеото…

- Реклами -