Секој не сака зафрканции: Јутјуберот Ритко од Битола нокаутиран на сред улица. (Видео)

Популарниот јутјубер, Ритко Мемедов, направи видео пренк прашуваќи ги случајните минувачи каде е плажата во Битола, но секој не сака зафрканции…

Погледнете каков одговор му дава овој Битолчанец на јутјуберот Ритко:

 

Доколку некој сака да го погледне целото видеото…

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here