8.1 C
Ohrid
петок, октомври 15, 2021
Почетна Забава Хит за локалните избори 2021: Ќе ти дојдам вечер јас со пенкала,...

Хит за локалните избори 2021: Ќе ти дојдам вечер јас со пенкала, ќе ти ветам и асфалт до пред куќа !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

“Ќе ти дојдам вечер во зла доба” од фолк пејачот Спасен Силјаноски доби преработка.
Виновник за ова хумористично ремек дело е нашиот пријател од Охрид, Вик Какаротски. Уживајте!

РЕКЛАМА
- Реклами -