6.1 C
Ohrid
петок, февруари 23, 2024
ПочетнаМакедонијаЏамбазов разочаран: Чак Норис имал мајка? – Па, нас не учеа дека...

Џамбазов разочаран: Чак Норис имал мајка? – Па, нас не учеа дека тетка му го родила!

Македонскиот шоумен, Игор Џамбазов на својот Инстаграм профил се пошегува на сметка на веста дека мајката на популарниот американски актер Чак Норис наполнила 100 години.

Во негов стил Џамбазов, пишува дека „се разочарал од фактот дека Чак Норис имал мајка, зошто цел живот не учеа дека тетка му го родила“.

„Мајка му на Чак Норис наполнила 100 години. Мајка му? Чак Норис имал мајка? Па нели цел живот не учеа дека тетка му го родила. Тотално сум разочаран и скршен од болка“ напиша Игор на Инстаграм.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Трагично заврши потрагата по исчезнатиот Александар од Прилеп

Потрагата по лицето Александар Јошовески од Прилеп на кого му беше изгубена трагата вчера попладне за жал е пронајден починат вечерва. Ова преку социјалните мрежи...

„Несериозен е предлогот на ВМРО-ДПМНЕ за продолжување на важноста на пасошите“, рече Маричиќ

Предлогот законските измени на ВМРО-ДПМНЕ за продолжување на важноста на патните исправи е правна несигурност за граѓаните, изјави вечерва вицепремиерот Бојан Маричиќ на новинарско...

Максим Димитриевски е претседателски кандидат на ЗНАМ за претстојните избори.

Максим Димитриевски е претседателски кандидат на ЗНАМ за претстојните избори. Партијата Движење ЗНАМ - За наша Македонија вечерва во Скопје ќе го одржи првиот...

ДНК со поддршка до Силјановска-Давкова: Време е да си добиеме мајка!

Популарното музичко дуо ДНК јавно и искажа поддршка на професорката Гордана Силјановска-Давкова, која се пријавила на јавниот повик за избор на кандидат на ВМРО-ДПМНЕ...