15.3 C
Ohrid
четврток, јуни 17, 2021
Почетна Македонија Лицето од фотографијата е исчезнато веќе неколку дена, би ве замолилe доколку...

Лицето од фотографијата е исчезнато веќе неколку дена, би ве замолилe доколку ја видите да се јавите во полиција, или да го известите семејството…

Translate (Eng):[gtranslate]

Драги пријатели, колеги и познаници,
лицето од фотографијата е исчезнато веќе неколку дена, би ве замолилe доколку ја видите да се јавите на телефон 070 726 040..
Лицето кое е исчезнато е Анета Вецковска е со попреченост, не би знаела да се снајде ако се најде во непознат простор и веќе неколку дена е без нејзината терапија за епилепсија и друга терапија која што ја пие.

РЕКЛАМА
- Реклами -