27.9 C
Ohrid
сабота, јули 13, 2024
ПочетнаМакедонијаЛицето од фотографијата е исчезнато веќе неколку дена, би ве замолилe доколку...

Лицето од фотографијата е исчезнато веќе неколку дена, би ве замолилe доколку ја видите да се јавите во полиција, или да го известите семејството…

Драги пријатели, колеги и познаници,
лицето од фотографијата е исчезнато веќе неколку дена, би ве замолилe доколку ја видите да се јавите на телефон 070 726 040..
Лицето кое е исчезнато е Анета Вецковска е со попреченост, не би знаела да се снајде ако се најде во непознат простор и веќе неколку дена е без нејзината терапија за епилепсија и друга терапија која што ја пие.

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Медицинска сестра малтретирала бебе?!!- Таравари вели одговорност ќе има!

Министерот за здравство Арбен Таравари вечерва во објава на Фејсбук информира дека дознал за случајот со претепаното тримесечно бебе на Клиниката за детски болести,...

64. Издание на Охридско лето започна синоќа со настап на виолионистот Џулијан Рахлин

64. Издание на Охридско лето започна синоќа со настап на виолионистот Џулијан Рахлин и уметниците од оркестарот на Македонската филхармонија. Охрид периодов е културен центар...

Две малолетни момчиња и две девојчиња на возраст од 14-17 години, пронајдени во куќа во Скопје во безсознание и со повреди на телата

Две малолетни момчиња и две девојчиња на возраст од 14-17 години, попладнево се пронајдени во куќа во Скопје во безсознание и со повреди на...

Врие од полиција во скопски Центар по вознемирувачките снимки објавени во јавност

Врие од полиција во скопски Центар, откако вчера во јавноста беа пуштени вознемирувачки снимки од деца кои вандализираат парк во Капиштец. Снимките ги анализираат...