3.1 C
Ohrid
вторник, јануари 18, 2022
Почетна Забава Ајфеловата кула осветлена со хидрогенска енергија

Ајфеловата кула осветлена со хидрогенска енергија

Translate (Eng):[gtranslate]

За да се прикаже дека обновливата хидрогенска енергија ќе има влијание врз општеството, Ајфеловата кула е осветлена со хидрогенска енергија.

РЕКЛАМА