15.3 C
Ohrid
четврток, јуни 17, 2021
Почетна Македонија Сите 751 европратеници ја добија Историската вистина за Македонија и Македонците

Сите 751 европратеници ја добија Историската вистина за Македонија и Македонците

Translate (Eng):[gtranslate]

Сите 751 европратеници ја добија Историската вистина за Македонија и Македонците
По пошта сите 751 европски пратеник, заклучно со вчера ја добија книгата „Историската вистина за Македонија и Македонците“ , последен проект на историчарот Александар Донски од Штип. Овој истражувачки проект се темели исклучиво на …

РЕКЛАМА
- Реклами -