27.9 C
Ohrid
сабота, јули 31, 2021
Почетна Македонија Маж пријавил дека го истепала сопругата

Маж пријавил дека го истепала сопругата

Translate (Eng):[gtranslate]

Триесет и две годишен маж од Куманово вчера во полициската станица во Аеродром пријавил дека околу 10 часот во семејниот дом бил физички нападнат од неговата сопруга И.К.(33) од Скопје.

Се работи на расчистување на случајот, информира МВР.

РЕКЛАМА
- Реклами -