27.9 C
Ohrid
сабота, јули 31, 2021
Почетна Забава На човек срцето да му се скрши: Агнеса го остави, па Роберт...

На човек срцето да му се скрши: Агнеса го остави, па Роберт замина сам да ја бодри Македонија. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Поранешниот директор на Агенцијата за електронски комуникации, Роберт Орданоски повторно е во центарот на вниманието, по скандалот кој ја потресе македонската јавност со неговата една и единствена љубов, по име Агнеса…

Откако официјално тие се разведиа после долгите препукувања на фејзбук тој замина сам, и осамен достоинствено да ја подри нашата фудбалска репрезентазија…

Во продолжение погледнете како тој навиваше тој за Македонија !!!!!

РЕКЛАМА

 

- Реклами -