23.3 C
Ohrid
среда, август 4, 2021
Почетна Македонија Нов удар за граѓаните: Утре поскапува струјата во Македонија. (Видео)

Нов удар за граѓаните: Утре поскапува струјата во Македонија. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Тв Сител дознава дека струјата во Македонија ќе се зголеми за 12,5%, денешната подготвителна седница завршила во тензична теза…

РЕКЛАМА
- Реклами -