23.3 C
Ohrid
среда, август 4, 2021
Почетна Забава Козите ги изгубија нервите во Македонија- Една влезе во салонот за мебел...

Козите ги изгубија нервите во Македонија- Една влезе во салонот за мебел ”Симпо”, другата качена на кров од болница..

Translate (Eng):[gtranslate]

Пред неколку дена на социјалните мрежи се појави видео од коза која се обидува да влезе во продажниот салон за мебел Симпо во Штип.

Девојкава” бендисала кревет во Штип, ама не сакаат да и отворат газдите на Симпо
, стои под објавата. А во коментарите подоле можат да се забелажат последиците од тврдоглавото однесување на козата.

РЕКЛАМА

 

После ова следеше уште една фотографија од три кози качени на кровот на Нервото одделение во Струмица, која исто така за доста кратко време стана хит на социјалните мрежи.

- Реклами -