23.3 C
Ohrid
среда, август 4, 2021
Почетна Македонија Маж си се прошетал гол низ чаршија во Охрид - ги изненадил...

Маж си се прошетал гол низ чаршија во Охрид – ги изненадил странските делегации

Translate (Eng):[gtranslate]

Охриѓани и туристите денес исплакнаа очи одкако маж на возраст од 50 тина години си се соблекол уголо гол и се се шртал низ охридската чаршија  јавија читатели од Охрид.

Прошетката се совпаднала со прошетката на странските делегации и туристи кои се во посета на Охрид

Од полицијата велат дека сторителот е познат затоа што и порано имал вакви испади кога си се шетал по танга но овој пат отишол подалеку па се слекол гол.Во Охрид се одржува „Преспа форум дијалог“, насан на кој учествуваат повеќе странски делегации.

РЕКЛАМА

 

- Реклами -