22.5 C
Ohrid
петок, јули 30, 2021
Почетна Забава Се обиде на полицијата да и побегне со трактор. (Видео)

Се обиде на полицијата да и побегне со трактор. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Мтогупати сме гледале како во Македонија така и низ светот како со бесни автомобили и мотори некои лица се ибидуваат да и побегнат на полицијата. Но никогаш не сме виделе како некој се обидува да побегне од полицијата со трактор. 🙂

РЕКЛАМА
- Реклами -