21.8 C
Ohrid
сабота, јули 20, 2024
ПочетнаЗабаваБившото момче ја уценувало Теа Таировиќ: Или плати 3.000 евра, или цел...

Бившото момче ја уценувало Теа Таировиќ: Или плати 3.000 евра, или цел свет ќе те види како пу*иш.

Младата пејачка Теа Таировиќ e во центарот на eден скандал откако пред неколку дена на социјалните мрежи и страници за возрасни се појави нејзино домашно видео, во кое Теа задоволува непознат маж, а снимката веднаш потоа беше тргнатa од Интернет.

Имено, откако Таировиќ постигна неверојатен успех со песната „Хајде“, се појави овој скандал, по што нејзината цена нагло скокна, а бројот на настапи се зголеми, што значи дека и таа успеа да профитира од скандалот.

Според медиумите, целата афера ја „наместило“ нејзиното наводно поранешно момче, со кое таа не сакала да се смири, а тој за ова видео побарал неверојатни 3.000 евра.

Сепак, имајќи предвид дека не ги добил парите што ги побарал, тој решил да се одмазди без надомест, а снимката ја објавил без да добие ништо.

Со цел да и наштети, тој сепак се чини дека само и помогна на Теа да заработи и да работи двојно повеќе од порано.

 

 

Извор: newz24live

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Амбасадорот на Република Турција (Турк Фатих Улусој, во прва официјална посета на Општина Охрид.

Амбасадорот на Република Турција (Туркије), Фатих Улусој, кој беше во прва официјална посета на Општина Охрид. Графоначалникот Пецаков на средбата со Н.Е. разговараше за можностите...

Ангелов им додели благодарници на странските пилоти кои помагаат во гаснењето на пожарите

Синоќа (петок, 19.07.2024), на храбрите пилоти од Романија, Словенија, Хрватска, Србија и Црна Гора, кои ни помагаат во справување со огнената стихија, во знак...

Таравари го именува доктор Горан Маркоски за нов дирекор на Општата болница во Охрид.

Министерот за здравство, д-р Арбен Таравари изминатите неколку дена именуваше нови в.д. директори во следните јавни здравствени установи: – Клиничка болница Битола, Ненси Лозанче – Институт...

Пожарникари утрово го извлекоа телото на давеникот во Дојранското Езеро

Во раните утрински часови извлечено телото на мажот кој вчера се удави во Дојранско Езеро. Тројца пожарникари од ТППЕ Струмица утрово го извлекле телото. од СВР...